Умови проживання

Правила заселення та виселення

Час заїзду в номер — після 14:00.Час виїзду з номеру — до 11:00.Час відвідування для сторонніх гостей – з 9:00 до 23:00. Для цього необхідно зареєструвати візит в адміністратора готелю.При поселенні гості отримують ключ від номеру, карти для сніданку (надати офіціанту) та карти для отримання та заміни рушників (надати адміністратору басейну)Сніданок включено у вартість проживання . Сніданки проходять на 1 поверсі готелю у ресторані з 8:00 до 11:00.Вода у номерах поступає з природнього гірського джерела та придатна до споживання.
Користування басейном включено у вартість проживання. Басейн працює з 10:00 до 20:00 з травня по жовтень. Рушники для користування у зону басейну видаються за наявними у гостей TOWEL CARD та замінюються 1 раз на добу. Карту необхідно здати при виселенні з готелю. Втрачена карта дорівнює вартості втраченого рушника. Шезлонги не потребують попереднього бронювання.Діти до 12 років можуть знаходитись у зоні басейну лише під нагладом дорослих. Відповідальність за життя та здоров’я неповнолітніх дітей несуть особи, які їх супроводжують.
Користування дитячим майданчиком та батутом включено у вартість проживання. Користуватись батутом дозволяється дітям від 3 до 12 років. Діти до 6 років – під наглядом дорослих.Користування зонами відпочинку та мангалами на території комплексу входить у вартість проживання. Додаткові послуги (дрова, приготування страв з власних продуктів гостей, посуд, обслуговування) за довідкову оплату.Заселення у номер відбувається після внесення повної оплати за весь період перебування у готелі. Проживання дітей віком до 5-ти років (разом із дорослими) без надання додаткового місця в номері, безкоштовне.Номер надається після пред’явлення документа, що засвідчує особу.Одразу при заселенні з’ясуйте своє місце для паркування автомобіля в працівників адміністрації.Проінформуйте адміністрацію готелю, якщо виявили будь-які дефекти техніки, несправності в електромережі, системах тепло- та водопостачання.Не дозволяється проживання з тваринами за винятком попереднього узгодження з адміністрацією.Перед оформленням виселення перевірте сейф і залиште його відчиненим.Перед виселенням перевірте номер для виявлення забутих речейПри виїзді з готелю обов’язково здайте ключ адміністратору.Адміністрація готелю залишає за собою право перевіряти номер під час виїзду гостей.

Умови ануляції бронювання

Заявка на бронювання може бути анульована Гостем після дзвінка на рецепцію готелю або повідомлення на електронну пошту чи месенджери Viber, Telegram про відмову від бронювання;
Гість має право анулювати свою заявку на бронювання не пізніше, ніж за 14 днів до дати заїзду. При незаїзді сума передоплати списується як штраф за незаїзд, при попередженні за 14 днів штраф не застосовується, а оплачений аванс 25% використовується як депозит на наступні бронювання протягом року.
При виселенні з готелю до завершення заброньованого та оплаченого періоду проживання, кошти за не використані дні проживання не повертаються. Кошти можуть бути повернути за умови заїзду у звільнений номер інших гостей або при форс-мажорних обставинах, які будуть підтверджені.

Перебування у готелі та на його території

На території комплексу ведеться відеоспостереження (за винятком туалетних кімнат і номерів).
Цінності, документи залишайте у сейфах свого номеру. За речі, залишені без нагляду, адміністрація відповідальності не несе.Не залишайте дітей до 16 років на території комплексу без нагляду.
Дотримуйтесь чистоти в кімнатах та на території комплексу. Прибирання номера здійснюється раз на три дні або за побажанням гостя (для цього потрібно повісити на двері табличку із написом «Прохання прибрати»).
Ставтеся з повагою до осіб, які проживають у сусідніх номерах. В період із 22:00 до 8:00 зменшуйте гучність телевізора, уникайте гучних розмов та шуму.
Залишаючи номер, обов’язково закривайте крани, вимикайте світло, кондиціонер та інші електроприлади.Бережіть майно та техніку комплексу. У випадку пошкодження, крадіжки майна чи техніки необхідно відшкодувати їхню вартість відповідно до прайсу, передбаченого адміністрацією.

Причини відмови у заселенні або припинення проживання

Гості припиняють проживання після закінчення оплаченого терміну проживання.
Якщо гість неодноразово порушує правила перебування у готелі чи на території комплексу, що призводить до матеріальних збитків або створює незручності для комфортного перебування інших мешканців, адміністрація готелю має право відмовити йому у поселенні або припинити проживання (здійснити виселення).
Ми також відмовляємо в наданні послуг гостям, які знаходяться у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.Дотримуйтесь правил пожежної безпеки. У випадку спрацювання пожежної сигналізації потрібно зберігати спокій та покинути приміщення, керуючись планом евакуації.

Забороняється

Передавати ключі від номера стороннім особам.Тримати в номері домашніх тварин, звірів, птахів, рептилій і т. д.Зберігати речі, які легко займаються, вибухові, токсичні матеріали, наркотики, ртуть, зброю.Користуватися в номері електричними приладами (за винятком дозволених).Пересувати меблі без узгодження з адміністрацією.Курити в номері, холі, приміщеннях комплексу та непризначених для цього місцях.Проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці, здоров’ю чи майну інших осіб.Приносити або вживати у номері кавуни, дині, рибу, м’ясо, копченості та інші продукти, які можуть зіпсувати майно комплексу.Сушити лижне спорядження та одяг на батареях у номері.Сушити гриби, ягоди та фрукти в номері.Використовувати піротехнічні засоби та бенгальські вогні у номері чи на території комплексу .Відвідувати зону басейну дітьми без нагляду дорослих. Користуватись батутом дітям до 3 та після 12 роківРозводити багаття на території комплексу для приготування страв у непризначених для цього місцях.Приносити власну їжу та алкогольні напої у ресторан та зону басейну.